O nas / Про нас

Szkoła Podstawowa nr 111 to szkoła, w której są klasy integracyjne. W klasach integracyjnych uczą się razem uczniowie zdrowi i niepełnosprawni. Klasa integracyjna liczy maksymalnie 20 uczniów, w tym pięcioro uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Szkoła Podstawowa nr 111 mieści się w dwóch budynkach. Pierwszy budynek znajduje się przy ul Jaracza 44/46, w którym uczą się uczniowie klas 1-5. Drugi budynek mieści się 300 metrów dalej, przy ulicy Jaracza 26, w którym uczą się uczniowie klas 6 - 8 Szkoła Podstawowa nr 111 ma bogatą infrastrukturę dwa: boiska z nowoczesną nawierzchnią, plac zabaw, siłownię zewnętrzną i wewnętrzną, dwie sale gimnastyczne, salę do rehabilitacji, salę do integracji sensorycznej, pracownię językową, pracownie komputerowe. Szkoła wyposażona jest w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt komputerowy, pozyskane z projektów unijnych. W szkole funkcjonuje kuchnia szkolna, która przygotowuje smaczne obiady. W szkole działa świetlica szkolna, która pracuje od 6:45 do 17:00. Uczniowie z niepełnosprawnościami mogą korzystać z różnych form rewalidacji i terapii:      z zajęć metodą Biofeedback, zajęć metodą Tomatisa,      z zajęć metodą Johansena, z zajęć integracji sensorycznej, logopedycznych, rehabilitacyjnych, terapii pedagogicznej, socjoterapii. W szkole zatrudnieni są specjaliści: psycholog, pedagog, logopeda, socjoterapeuta, rehabilitant i nauczyciele rewalidacji. W szkole po lekcjach organizowane są zajęcia pozalekcyjne: koło teatralne, koło literackie, koło muzyczne, koła sportowe: siatkówka, piłka nożna, koło taneczne. W szkole działa Koło wolontariusza, Koło Turystyczne "Jedyneczki", Koło PCK i Koło Caritas. W naszej szkole panuje miła i przyjazna atmosfera. Każde dziecko może zdobywać sukcesy na miarę swoich możliwości, o czym przypomina logo szkoły. Każdy uczeń zajmuje pierwsze miejsce na podium.

Початкова школа номен 111 є школою з інтеграційними класами.  В інтеграційних класах  навчаються здорові  діти та інваліди  разом.  Інтеграційний клас  має наповненість не більше 20 учнів, у тому числі п’ять учнів із заявою про потребу в спеціальному навчанні.  Початкова школа номер 111 розташована у двох корпусах.  Перший корпус знаходиться на вулиці Ярача, 44/46, де навчаються учні 1-5 класів.  Другий корпус знаходиться за 300 метрів, на вулиці Ярача, 26, де навчаються учні 6-8 класів.Початкова школа номер 111 має розвинену інфраструктуру: два майданчики з сучасним покриттям, дитячий майданчик, відкритий і закритий спортзали, два спортзали. , кабінет реабілітації, сенсорної інтеграції, лінгафонний кабінет, комп'ютерні класи.  Школа оснащена сучасними засобами навчання та комп’ютерною технікою, отриманою за проектами ЄС.  У школі є шкільна кухня, де готують смачні обіди.  У школі є загальна кімната(світлиця), яка працює з 6:45 до 17:00.Учні з обмеженими можливостями можуть скористатися різними формами реабілітації та терапії: заняття з біологічного зворотного зв’язку, заняття за методом Томатіса, заняття за методом Йогансена, заняття з сенсорної інтеграції, логопедичні заняття, реабілітаційні заняття, педагогічна терапія, соціотерапія.  У школі працюють спеціалісти: психолог, педагог, логопед, соціотерапевт, лікувальна фізкультура та вчителі-реабілітатори.  У позаурочний час у школі організовується позакласна робота: театральний гурток, літературний гурток, музичний гурток, спортивні гуртки: волейбольний, футбольний, танцювальний гуртки.  У школі працює волонтерський гурток, туристичний гурток «Jedyneczki», гурток PCK та гурток Карітас.  У нашій школі панує приємна та дружня атмосфера.  Кожна дитина може досягти успіху відповідно до своїх можливостей, про що нагадує логотип школи.  Кожен учень займає перше місце на п’єдесталі пошани.