Informacje / Інформація

Obwód szkoły obejmuje następujące ulice:

• ul. Jaracza nr 12- 46, 11-49
  • ul. Kilińskiego nr 24-52, 27-49
  • ul. Narutowicza nr 2-50, 35-37
  • ul. Piramowicza nr 2-14, 1-15
  • ul. POW (cała)
  • ul. Rewolucji 1905r. nr 35-43
  • ul. Włókiennicza (cała)

До шкільного району входять такі вулиці:

•  вул. Ярача 12- 46, 11-49

Joanna Kaczkan

Małgorzata Wawrzyniak

Anna Witkowska

W każdy dzień tygodnia od poniedziałku do piątku świetlica jest czynna w godzinach 6:45 - 17:00.

Świetlica jest miejscem gdzie dzieci spędzają dużo czasu, zarówno przed zajęciami jaki i po zajęciach w klasie. Dlatego my, wychowawcy staramy się zapewnić im jak najlepszą opiekę, organizować ciekawe       i różnorodne formy pracy (m.in. prowadzimy zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe i zajęcia sportowe, zabawy relaksacyjne). Posiadamy duży wybór gier o charakterze edukacyjnym i dydaktycznym z programu "Radosna Szkoła"

КІМНАТА ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ

У ЗАГАЛЬНІЙ КІМНАТІ ПРАЦЮЮТЬ  ТАКІ ВЧИТЕЛІ:

Катажина Махел

Малгожата Мусял

Магдалена Пьонтек

Йоанна Качкан,

Малгожата Вавжиняк,

Анна Вітковська

Загальна кімната подовженого дня школи працює з понеділка по п’ятницю з 6.45 до 17:00

Загальною кімнатою можуть користуватися  усі учні   батьки яких працюють,а в особливих випадках – інші діти. Батьки, які записують учнів у загальну кімнату, зобов’язані заповнити та надати вчителям, які працюють у загальній кімнаті, АНКЕТУ (можна дістати у загальній кімнаті) вчителі мають переконатися  що всі дані актуальні. Наше головне завдання – забезпечити учням турботу у вільний від педагогічної діяльності час.